1. Рішенням Верховної Ради від 22 квітня 2013 року за № 1010 директор школи Ткаленко Олександр Миколайович був нагороджений

грамотою Верховної Ради України "За заслуги перед українським народом".

2. У  школі на високому рівні проведено семінари обласного та районного рівня:

3. Учитель географії Сидоренко Людмила Михайлівна стала номінантом обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Вчитель року – 2013».

4. 30 учнів нашої школи стали переможцями  та призерами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, 12 з них були учасниками ІІІ етапу, що становить 25% від загальної кількості команди району. Протягом змагань учні-учасники  ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін виявили достатній рівень знань, виборовши 4 призових місця, що становить 33,4 % від загальної кількості членів учнівської команди від школи: Сєлін Максим (історія – ІІ місце, українська мова – ІІІ місце), Сидоренко Дмитро (історія – ІІІ місце), Зубко Вікторія (російська мова та література – ІІ місце).

5. Учні школи є активними учасниками районних, обласних, Всеукраїнських змагань та спортивних чемпіонатів.

Прізвище, ім’я учня

Результат

Мироненко Богдан

Чемпіон України з метання диску та ядра, призер першості України зі штовхання ядра.

Білоцерківець Дмитро

Срібний призер Чемпіонату України з метань, чемпіон області з метання диску та ядра.

Дунаєвська Анна

Чемпіонка України з метань, чемпіонка області з метання диску та ядра.

Долуда Владлен

Призер обласних змагань з метань.

Платонова Катерина

Призерка першості області з легкої атлетики.

Патлавська Тетяна

Призерка Чемпіонату України з легкої атлетики, чемпіонка області з легкої атлетики.

Калініченко Олександр

Призер першості області зі штовхання ядра та метання диску

6. Учень 10 класу Сидоренко Дмитро протягом року отримував Губернаторську стипендію.

7. Учениця 9-А класу Коваленко Альона стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського (Міжнародного) конкурсу

знавців української мови ім. П. Яцика та буде захищати честь нашої області в ІV етапі конкурсу.

8. Сєлін Максим, учень 9-Б класу, одержав перемогу в районному етапі конкурсу «Рідна Сумщина» та посів ІІІ місце в обласному етапі.

9. У рамках Шевченківсько-Макаренківського декадника учні 11-А класу влаштували екскурс у минуле та представили учасникам Форуму молодих учителів Білопільщини агітбригаду «Макаренко та сучасники».

10. Кузнєцова Марія та Ніколаєнко Альона стали переможницями районного етапу обласного фестивалю творчо-обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини». У обласному етапі конкурсу вокалістів «Чарівні джерела» дівчата посіли І та ІІ місця відповідно.