“Затверджено”
Директор школи: О. М. Ткаленко
План роботи позаурочної діяльності учнів
Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
на І семестр 2015-2016 навчального року
№
з/п
|
Назва гуртка
|
Керівник
|
Кількість учнів
|
Час заняття
|
Місце проведення
|
Платний
чи ні
|
1.
|
Гурток «Словограй»
|
Пауль І. О.
|
12
|
Щочетверга
|
Каб. 9
|
безплатний
|
2.
|
Гурток «Геометричне різьблення»
|
Шипков В. В.
|
12
|
Щовівторка
|
Столярна майстерня
|
безплатний
|
3.
|
Гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»
|
Гаманенко Н. Є.
|
10
|
1, 3 вівторок
|
Каб. праці
|
безплатний
|
4.
|
Гурток «Європейський клуб»
|
Ткаленко О. О.
|
15
|
2,4 вівторок
|
Каб. 24
|
безплатний
|
5.
|
Гурток «Таїна віків»
|
Приходько Ю. І.
|
10
|
2,4 вівторок
|
Каб. 9
|
безплатний
|
6.
|
Гурток «Загадки фразеології»
|
Богачова З. М.
|
11
|
1, 3 понеділок
|
Каб. 8
|
безплатний
|
7.
|
Гурток «Літературна творчість»
|
Скоробагатько Л. Є.
|
12
|
1, 3 понеділок
|
Каб. 7
|
безплатний
|
8.
|
Гурток «Футбол» (8-11 класи)
|
Козій В. В.
|
15
|
1, 3 вівторок
|
Спортзал, стадіон
|
безплатний
|
9.
|
Гурток «Футбол» (5-7 класи)
|
Поставний О. В.
|
15
|
2, 4 середа
|
Спортзал, стадіон
|
безплатний
|
10.
|
Клуб юних бібліотекарів
|
Заболотна І. П.
|
17
|
1, 3 пятниця
|
Бібліотека
|
безплатний
|
11.
|
Клуб математиків «Архімед»
|
Шкарупа Н. П.
|
15
|
2, 4 п’ятниця
|
Каб. 22
|
безплатний
|
12.
|
Літературна студія «Паросток»
|
Хацко Т. І.
|
15
|
1, 3 вівторок
|
Каб. 19
|
безплатний
|
13.
|
Географічно-краєзнавча студія «Компас»
|
Сидоренко Л. М.
|
11
|
2, 4 вівторок
|
Каб. 2
|
безплатний
|
14.
|
Студія юного математика «Математичні смарагди»
|
Бублик Т. І.
|
10
|
1,3 четвер
|
Каб. 1
|
безплатний
|
15.
|
Правознавча студія «Підліток і закон»
|
Янченко І. В.
|
10
|
1, 3 середа
|
Каб. 9
|
безплатний
|
16.
|
Театр-студія ораторського мистецтва «Артист»
|
Дунь Т. О.
|
12
|
2,4 вівторок
|
Каб.15
|
безплатний
|
17.
|
Українознавча студія «Джерело»
|
Грошовик С. М.
|
10
|
1, 3 четвер
|
Каб. 21
|
безплатний
|
18.
|
Естетично-розвиваюча школа «Ерудит»
|
Дермільова Л. М.
|
12
|
1, 3 вівторок
|
Каб. 22
|
безплатний
|
19.
|
Позакласні заняття з предмета «Фізика»
|
Шокун М. А.
|
10
|
2, 4 четвер
|
Каб. 12
|
безплатний
|
20.
|
Позакласні заняття з предмета «Російська мова»
|
Галицька І. В.
|
28
|
1, 3 п’ятниця
|
Каб. 16
|
безплатний
|
21.
|
Позакласні заняття з предмета «Математика»
|
Кузнецова Т. М.
|
10
|
1, 3 понеділок
|
Каб. 23
|
безплатний
|
22.
|
Позакласні заняття з предмета «Інформатика»
|
Мостовий П. В.
|
10
|
1, 3 вівторок
|
Каб. 6
|
безплатний
|
23.
|
Позакласні заняття з предмета «Музичне мистецтво»
|
Ткаченко Н. В.
|
15
|
2,4 п’ятниця
|
Каб. 4
|
безплатний
|
24.
|
Позакласні заняття з предмета «Хімія»
|
Кіктенко В. І.
|
12
|
1,3 п’ятниця
|
Каб.13
|
безплатний
|
25.
|
Позакласні заняття з предмета «Біологія»
|
Терещенко І. І.
|
10
|
2, 4 вівторок
|
Каб.11
|
безплатний
|
26.
|
Позакласні заняття з предмета «Російська мова»
|
Зубко Л.Ю.
|
10
|
1, 3 вівторок
|
Каб. 3
|
безплатний
|
27.
|
Позакласні заняття з предмета «Англійська мова»
|
Додотченко Л. М.
|
10
|
2, 4 п’ятниця
|
Каб. 18
|
безплатний
|
28.
|
Позакласні заняття з предмета «Англійська мова»
|
Топчійова Л. М.
|
10
|
1, 3 вівторок
|
Каб. 10
|
безплатний
|
29.
|
Позакласні заняття з предмета «Англійська мова»
|
Боярінцева О. М.
|
12
|
1, 3 вівторок
|
Каб. 24
|
безплатний
|
30.
|
Позакласні заняття з предмета «Російська мова»
|
Штоколова І. В.
|
28
|
2, 4 четвер
|
Каб. 15
|
безплатний
|
Позакласні заняття з предмета «Хімія»
Гурток «Футбол»
Гурток «Футбол»
Позакласні заняття з предмета «Музичне мистецтво»
Гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»
|